Asset Publisher Asset Publisher

Piknik pod nazwą " z Aniołami na Zatorzu "

W sobotę 23.09.2017 r. na terenie  parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli odbył się piknik rodzinny „z Aniołami na Zatorzu”. Było to wydarzenie sportowo-rekreacyjne połączone z obchodami 30-lecia poświęcenia świątyni oraz kwestą na budowę kościoła na Białorusi.

Celem pikniku było zintegrowanie całej społeczności miasta Stalowa Wola oraz jej okolic. Impreza odbywała się  przy akompaniamencie  zespołów muzycznych i folklorystycznych oraz grup tanecznych, działających na terenie Stalowej Woli. Imprezę urozmaicił występ Zespołu Sygnalistów Myśliwskich - „ Polesia Czar ” z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

W trakcie pikniku odbywały się zawody sportowe polegające na różnego rodzaju wspinaczkach. Najmłodsi uczestnicy mogli bawić się na zjeżdżalni oraz trampolinie. Dużym powodzenie cieszyły się stoiska, przy których można było dokonać degustacji wyrobów i wypieków lokalnych przedsiębiorców.

Punkt Nadleśnictwa Rozwadów znajdował się w sąsiedztwie innych wystawców promujących swoje firmy, wzbudził duże zainteresowanie obecnych, zwłaszcza wśród dzieci.  Odwiedzający uczestniczyli w konkursie wiedzy o tematyce przyrodniczo-leśnej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymywali wybrane przez siebie nagrody. Dużym powodzeniem cieszyły się odblaski jak również sadzonki.

Pracownik Służby Leśnej obsługujący punkt odpowiadał na wiele pytań gościom odwiedzającym nasze stoisko.